Wypożyczalnia samochodów osobowych RentCar Lubań-Zgorzelec - RentCar

Przejdź do treści
RentCar      Wypożyczalnia Samochodów
Passat B8
Volkswagen Passat z silnikiem diesla 2.0 150 KM w skrzyni DSG to średniej wielkości samochód osobowy niemieckiej marki Volkswagen. Oferowany przez nas pojazd posiada w standardowym wyposażeniu podgrzewane fotele, kurtyny na okna, klimatyzację, radio, ABS, ASP oraz czujnik parkowania.
Skoda Rapid
Skoda Rapid to kompaktowy liftback segmentu C (niższa klasa średnia) produkowany od 2012 roku. Nowy model wypełniający w ofercie Skody lukę pomiędzy Fabią i Octavią jest trzecim samochodem czeskiej marki nazwanym w ten sposób.
Skoda Octavia
Skoda Octavia trzeciej generacji powstała na nowej płycie podłogowej VW Group MQB, tak jak (tradycyjnie już) Volkswagen Golf, Audi A3 oraz Seat Leon. Bagażnik Octavii III jest tylko o 5 litrów większy niż w dwójce, ale 590 l jego pojemności, a po rozłożeniu oparcia tylnej kanapy to aż 1580L.

Oferta

Krótkoterminowy wynajem samochodów

 
Wypożyczalnia samochodów osobowych RentCar Lubań-Zgorzelec oferuje wynajem krótkoterminowy samochodów w Lubaniu i Zgorzelcu. Oferta kierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wypożyczenie auta na krótki okres to najlepsze rozwiązanie w przypadku okazjonalnych wyjazdów służbowych, wyjazdów weekendowych czy krótkich podróży wakacyjnych. Ponadto krótkoterminowy wynajem aut doskonale sprawdzi się w przypadku rodzinnych przyjęć czy krótkich odwiedzin innego miasta. Krótkoterminowy wynajem samochodów w naszej wypożyczalni obejmuje auta osobowe i oraz busy wieloosobowe.
 

Średnioterminowy wynajem samochodów

 
Jednym z filarów naszej działalności jest średnioterminowy wynajem samochodów. Oferta RentCar Lubań-Zgorzelec dotyczy zarówno osób prywatnych, jak również przedsiębiorstw. Wynajem średniookresowy mieści się w zakresie od 1 do 36 miesięcy. Przede wszystkim rozwiązanie to sprawdza się dla firm, które nie chcą inwestować we własną flotę i poszukują optymalnych rozwiązań dla swojego biznesu. Średnioterminowy wynajem pojazdów to liczne korzyści, m.in. rozplanowanie należności finansowych w dłuższym okresie czy uproszczone, w stosunku do leasingów lub kredytów formalności.Zadzowń po wynajem samochodu

724 363 163Wyślij SMS z imieniem i nazwiskiem
aby zamówić samochód
724 363 163Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami przez email
rentcar.luban@gmail.com
Wróć do spisu treści